

Lampă solară cu LED SMD montată pe perete, putere 1 W, flux luminos 120 lm generat de 16 LED-uri albe (6000 K). Echipată cu senzor de mișcare 120° și senzor de crepuscul pentru funcționare automată. Rază de detecție 3 m, timp de întârziere 30 s, culă solară eficiență 17%.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 1 W |
| Fluxul luminos | 120 lm |
| Sursa de lumina | 16 LED |
| Temperatura de culoare | 6000 K |
| Unghi de lucru | 120 ˚ |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | ABS |
| Dimensiuni | 125x97x50 mm |
| Tip de montare | montat la suprafață (pentru montare pe perete) |
| Senzor de mișcare | da |
| Unghiul de detectare a senzorului | 120 ˚ |
| Raza de detectare a senzorului | 3 m |
| Timp de întârziere a senzorului | 30 s |
| Senzor de crepuscul | da |
| Sensibilitatea senzorului crepuscular | <10 lx |
| Stand/trepied | nu |
| Puterea unei celule fotovoltaice | 0.49 W |
| Eficiența celulelor fotovoltaice | 17 % |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 20000 h |
| Numărul de cicluri de pornire/oprire | >15000 |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 900 mAh |
| Energia bateriei | 3.33 Wh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | celula fotovoltaica |
| Timp de lucru | 12 h |
| Timp de încărcare | 8 h |
| Masa | 0.13 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.