




Primești un email când produsul revine în stoc:
Lampă de atelier profesională cu 36 LED integrate și acumulator reîncărcabil 7.4V 2400 mAh. Lungime 1070 mm, flux luminos 900 lm, 2 moduri de lucru (100% și 50%). Corp din PVC rezistent cu abajur transparent, unghi de lucru 30°, cu 2 magneți de fixare și 2 cârlige de suspendare. Suport reglabil 1200-1900 mm.
| Tip | LED |
| Brand | YATO |
| Fluxul luminos | 900 lm |
| Sursa de lumina | 36 |
| Moduri de iluminare | 2: 100% |
| Material | PVC |
| Material abajur | PVC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Lungime | 1070 mm |
| Unghi de lucru | 30 ˚ |
| Funcția lanternă | nu |
| Comutator | da |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 2 |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 2 |
| lumină | da |
| Distanța dintre suportul de montare | 1200-1900 mm |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2400 mAh |
| Tensiunea bateriei | 7.4 V d.c. |
| Tip încărcător | rețea 230V ~ 50Hz |
| Timp de lucru | 3.5 h |
| Timp de încărcare | 5.5 h |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Aplicație | pentru a ilumina compartimentul motor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.