




Primești un email când produsul revine în stoc:
Lampă profesională de atelier cu LED SMD de 12 W și flux luminos de 1200 lm, temperatura de culoare 4000K oferind iluminare naturală. Alimentare directă la priză 230V AC, cu cablul de 5 m izolat H05RN-F și secțiune 2Gx1 mm². Construcție durabilă din PVC, cauciuc și metal ușor, cu abajur transparent din policarbonat. Include cârlig de suspensie, comutator integrat și distanță ajustabilă de montare 1100-1790 mm pentru poziționare precisă deasupra suprafețelor de lucru.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 12 W |
| Fluxul luminos | 1200 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Material | PVC |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 1020x50 mm |
| Funcția lanternă | nu |
| Comutator | da |
| Magnet | nu |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| lumină | da |
| Distanța dintre suportul de montare | 1100-1790 mm |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP54 |
| Aplicație | pentru a ilumina compartimentul motor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.