

Primești un email când produsul revine în stoc:
Lampa POWER LED cu 4 surse LED deliver 400 lumen de iluminare eficientă. Putere consumată de doar 4 W reducă costurile energetice. Protecție IP65 asigură rezistență la praf și apă, ideală pentru ateliere și spații industriale. Corp din PVC cu acoperire de cauciuc și abajur din policarbonat clar. Cablul lung de 4,9 m (2Gx1 mm²) cu izolare H05RN-F și cârlig de suspensie pentru fixare ușoară. Comutator incorporat și clasa II de izolare electrică pentru siguranță.
| Tip | POWER LED |
| Brand | YATO |
| Putere | 4 W |
| Fluxul luminos | 400 lm |
| Sursa de lumina | 4 LED |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Material | PVC |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 500x64 mm |
| Funcția lanternă | nu |
| Comutator | da |
| Magnet | nu |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Lungimea cablului | 4.9 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx1 mm² |
| Rezistenta la impact | da |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP65 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.