

Primești un email când produsul revine în stoc:
Lanternă LED compactă și versatilă cu două surse de lumină: far COB cu 350 lm și funcție de torță cu 100 lm. Acumulatorul Li-Ion de 2200 mAh asigură o autonomie excelentă, iar încărcarea se face ușor via USB. Dispune de unghi de lucru de 180°, magnet dublu în bază pentru fixare rapidă și cârlig rotund pentru suspendare. Temperatura de culoare 6500K și indice CRI >80 garantează vizibilitate excelentă în ateliere și spații de lucru.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Putere | 3 W |
| Fluxul luminos | 350 (far) |
| Sursa de lumina | 1+1 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | >80 |
| Moduri de iluminare | 2: 100% |
| Material | ABS |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 190x56x30 mm |
| Unghi de lucru | 180 ˚ |
| Funcția lanternă | da |
| Comutator | da |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 2 |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2200 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | rețea 230V ~ 50Hz |
| Timp de lucru | 3.5 (lumină principală) |
| Timp de încărcare | 4 h |
| Rezistenta mecanica | IK07 |
| Grad de protectie | IP54 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.