

Două lămpi halogene de calitate superioare pentru proiectoare și sisteme de iluminare profesionale. Cu o putere de 400W și un flux luminos impresionant de 8600 lm, acestea oferă o iluminare intensă și uniformă.
| Puterea filamentului cu halogen | 400 W |
| Brand | VOREL |
| Fluxul luminos | 8600 lm |
| Mărimea | 118x12 mm |
| Tip filament | J-118mm |
| Tip suport de filament | R7s |
| Durata de viata | 1000 h |
| Numărul de piese din set | 2 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.