



Arzător profesional alimentat cu gaz butan dintr-un cilindru extern, oferind o flacără controlabilă cu temperatura de 1300°C. Echipat cu sistem de aprindere piezo și reglare a puterii flăcării, asigură versatilitate pentru multiple aplicații.
Avertizări: Utilizați numai cu recipiente conforme EN 417. Funcționează exclusiv în spații bine ventilate. Purtați ochelari de protecție. Aveți grijă la contactul cu părțile metalice încălzite. Efectuați conexiuni departe de flacără și trecători.
| Putere | 1.3 kW |
| Brand | VOREL |
| Temperatura flăcării | 1300 ˚C |
| Tipul de gaz de alimentare | butan dintr-un cilindru extern |
| Tipul recipientului de gaz | de unică folosință |
| Tipul de conectare a cilindrului la arzător | 90˚ TWIST |
| Consumul de gaz | 96 g/h |
| Timp de lucru | 30 min |
| Aprindere piezo | da |
| Reglarea puterii flăcării | da |
| Greutate cu rezervorul gol | 0.16 kg |
| Aplicație | bijuterii |
| Aplicarea a continuat. | sudura si lipirea termica |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.