




Primești un email când produsul revine în stoc:
Lampă gaz VOREL cu putere de 1,7 kW și temperatură flacără 1200°C, alimentată cu butan dintr-un cilindru extern (190 g). Reglare precisă a puterii flăcării pentru control optimal. Carcasă din nylon și fibră de sticlă, ușor portabilă (0,4 kg cu rezervor gol). Consum gaz 123 g/h. Aplicații diverse: lipire, îmbinare, încălzire, îndepărtare lac, dezgheţare, modelarea țevilor, grill și gastronomie. Precizie și versatilitate pentru profesionali.
Avertizări: Categoria de presiune directă – butan. Dispozitivul trebuie utilizat numai cu recipiente de unică folosință de 190 g care conțin gaz butan tehnic. Utilizați numai în zone bine ventilate. Citiți instrucțiunile înainte de a utiliza acest dispozitiv. Folosiți ochelari de protecție atunci când utilizați kitul. Efectuați conexiunile în atmosferă fără flacără sau aprindere. Aveți grijă la suprafețele metalice încălzite; lăsați lampa să se răcească.
| Putere | 1.7 kW |
| Brand | VOREL |
| Temperatura flăcării | 1200 ˚C |
| Capacitate rezervor | 190 g |
| Tipul de gaz de alimentare | butan dintr-un cilindru extern |
| Tipul recipientului de gaz | sub presiune directă |
| Consumul de gaz | 123 g/h |
| Materialul carcasei | nylon |
| Aprindere piezo | nu |
| Reglarea puterii flăcării | da |
| Greutate cu rezervorul gol | 0.4 kg |
| Aplicație | lipirea |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.