





Lampă frontală profesională cu senzor de mișcare și putere luminoasă de până la 500 lm. Dispune de 4 moduri de iluminare (POWER + COB, COB 100%, PUTERE 100%, POWER 30%) adaptabile pentru diferite situații de lucru. Construcția din metal ușor și ABS asigură durabilitate și rezistență la impact (1 m). Caracteristici principale:
Avertizări: Nu îndreptați fasciculul de lumină direct spre ochi! Acest lucru vă poate afecta vederea.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Fluxul luminos | 500 (PUTERE + COB) |
| Moduri de iluminare | 4: POWER + COB |
| Zoom | nu |
| Material | metal ușor |
| Dimensiuni | 68x39x40 mm |
| Unghi de lucru | max. 60 ˚ |
| Reglarea unghiului de iluminare | da |
| Impermeabil | da |
| Magnet | da |
| Comutator | da |
| Senzor de mișcare | da |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | da |
| Rezistenta la impact | 1 m |
| Grad de protectie | IP54 |
| Alimentare electrică | acumulator |
| Tip baterie | Li-Po |
| Model de baterie | 3x1.5V; AAA |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | USB |
| Timp de lucru | 1 h 20 min (POWER + COB) |
| Timp de încărcare | 2-2.5 h |
| Masa | 89 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.