





Primești un email când produsul revine în stoc:
Lampă frontală LED COB cu senzor de mișcare și 4 moduri de iluminare pentru o flexibilitate maximă în diverse situații de lucru. Oferă flux luminos de până la 480 lm și unghiu de lucru reglabil până la 60°, ideală pentru reparații, construcții sau activități în spații cu lumină redusă.
Avertizări: Nu îndreptați fasciculul de lumină direct spre ochi! Acest lucru vă poate afecta vederea.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Fluxul luminos | 480 (PUTERE + COB) |
| Moduri de iluminare | 4: POWER + COB |
| Zoom | nu |
| Material | metal ușor |
| Dimensiuni | 65x39x38 mm |
| Unghi de lucru | max. 60 ˚ |
| Reglarea unghiului de iluminare | da |
| Impermeabil | da |
| Magnet | da |
| Comutator | da |
| Senzor de mișcare | da |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | nu |
| Rezistenta la impact | 1 m |
| Grad de protectie | IP54 |
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitatea bateriei | 1400 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | USB |
| Timp de lucru | 1,5 (PUTERE + COB) |
| Timp de încărcare | 2-2.5 h |
| Masa | 73 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.