








Lampă frontală LED cu acumulator Li-Ion reîncărcabil prin USB, oferind 500 lm și rază de lucru până la 70 m. Dispune de 6 moduri de iluminare: lumină albă ridicată și scurtată, lumină albastră, lumină roșie, pulsantă și intermitentă. Impermeabilă (IP44), ușoară (92 g) și cu curea reglabilă pentru confort maxim. Timp de lucru 4,5-10 ore în funcție de modul ales.
Avertizări: Nu îndreptați fasciculul de lumină direct spre ochi! Acest lucru vă poate afecta vederea.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Fluxul luminos | 500 lm |
| Raza de lucru | 70 m |
| Moduri de iluminare | 6: ridicat |
| Zoom | nu |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 65x28x30 mm |
| Unghi de lucru | max. 60 ˚ |
| Impermeabil | da |
| Comutator | da |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | nu |
| Grad de protectie | IP44 |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | USB |
| Timp de lucru | 4,5-9 (lumină albă) |
| Timp de încărcare | 4-5 h |
| Masa | 92 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.