













Primești un email când produsul revine în stoc:
Lanternă frontală profesională cu LED POWER de 15W și flux luminos de până la 3000 lm în modul turbo. Ideală pentru mecanici, elektricieni și profesionisti care lucrează în zone cu iluminare slabă. Oferă 5 moduri de iluminare adaptabile la nevoile tale, cu rază de lucru între 12 și 160 m. Construcție din metal ușor, unghi de lucru 180°, curea reglabilă și magnet lateral pentru fixare pe suprafețe metalice. Acumulator cu indicator de încărcare și temperatură de culoare 6000-7000 K pentru luminozitate naturală.
| Tip | POWER LED |
| Brand | YATO |
| Putere | 15 W |
| Fluxul luminos | 3000 (modul turbo) |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | 70 |
| Raza de lucru | 160 (modul turbo) |
| Moduri de iluminare | 5: ridicat |
| Caracteristici | Poate fi folosit ca lanternă portabilă sau proiector |
| Zoom | nu |
| Material | metal ușor |
| Dimensiuni | 104x40x48.5 mm |
| Sursa de lumina | 1 LED |
| Unghi de lucru | 180 ˚ |
| Reglarea unghiului de iluminare | da |
| Temperatura de culoare | 6000-7000 K |
| Magnet | da |
| Comutator | da |
| Senzor de mișcare | nu |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | nu |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Durata de viata | 20000 h |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2600 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | USB |
| Timp de lucru | 30 s (modul turbo) |
| Timp de încărcare | 4.5 h |
| Masa | 157 (fără baterie) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.