












Primești un email când produsul revine în stoc:
Dispozitiv de iluminare portabil cu două surse LED integrate: LED COB reglabil și POWER LED de înaltă intensitate. Oferă 5 moduri de funcționare: POWER 100%, POWER 50%, POWER 10%, mod pulsant și SOS roșu pentru situații de urgență.
Avertizări: Nu îndreptați fasciculul de lumină direct spre ochi! Acest lucru vă poate afecta vederea.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Putere | 1 (COB LED) |
| Fluxul luminos | 100 (COB LED) |
| Moduri de iluminare | 5: POWER 100% |
| Zoom | nu |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 64.5x43.3x40 mm |
| Impermeabil | da |
| Magnet | nu |
| Comutator | da |
| Senzor de mișcare | da |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | nu |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Rezistenta mecanica | IK08 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitatea bateriei | 1200 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | USB typu C |
| Timp de lucru | 1.5-9 h |
| Timp de încărcare | 3-4 h |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.