








Lanternă frontală compactă cu LED-uri SMD și POWER LED, oferind o rază de lucru de 70 m și flexibilitate totală prin 6 moduri de funcționare: iluminare ridicată, scurtă, lumină albastră, roșie, pulsantă și intermitentă pe ceafă. Construcția din ABS și cauciuc rezistent, cu grad de protecție IP44, o face potrivită pentru medii umede. Curea reglabilă asigură o poziționare ergonomică, iar alimentarea prin 3 baterii AAA oferă portabilitate maximă.
Avertizări: Nu îndreptați fasciculul de lumină direct spre ochi, acest lucru vă poate afecta vederea.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Fluxul luminos | 500 lm |
| Raza de lucru | 70 m |
| Moduri de iluminare | 6: ridicat |
| Zoom | nu |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 65x28x30 mm |
| Unghi de lucru | max. 60 ˚ |
| Impermeabil | da |
| Comutator | da |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | nu |
| Grad de protectie | IP44 |
| Alimentare electrică | acumulator |
| Model de baterie | 3x1.5V; AAA |
| Masa | 75 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.