
















Lampă frontală cu două surse LED SMD (2835 și 3535) și 4 moduri de iluminare: scăzut (40 lm), înalt (200 lm), roșu și lanternă (150 lm). Caracteristicile includ impermeabilitate, magnet integrat, unghi de lucru de 180°, cureaua reglabilă și senzor de mișcare. Unghiul de iluminare este reglabil, iar construcția din ABS și cauciuc asigură durabilitate în condiții de lucru dure.
Avertizări: Nu îndreptați fasciculul de lumină direct spre ochi, aceasta poate afecta vederea.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 1.5 (SMD 2835 |
| Fluxul luminos | 200 (mod ridicat) |
| Raza de lucru | 21 m |
| Moduri de iluminare | 4: Scăzut, Înalt, Roșu, Lanternă |
| Caracteristici | far |
| Zoom | nu |
| Material | ABS |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 50x49x24.5 mm |
| Sursa de lumina | SMD LED |
| Unghi de lucru | 180 ˚ |
| Reglarea unghiului de iluminare | da |
| Impermeabil | da |
| Magnet | da |
| Comutator | da |
| Senzor de mișcare | da |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | nu |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Rezistenta mecanica | IK07 |
| Grad de protectie | IP54 |
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitatea bateriei | 500 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | USB typu C |
| Timp de lucru | 2 (mod înalt) |
| Timp de încărcare | 1.5 h |
| Masa | 37 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.