Primești un email când produsul revine în stoc:
Corpul de iluminat exterior în aluminiu negru se montează ușor pe tavan sau perete, oferind o iluminare fiabilă și durabilă. Fabricat din metal ușor cu abajur din sticlă, asigură protecție IP44 împotriva intemperii și prafului. Compatibil cu becuri GU10 până la 35W, funcționează la 220-240V și se alimentează printr-un cablu flexibil 3x1mm². Ideal pentru iluminarea exterioară a garajelor, terașelor sau intrărilor.
| Tip | extern |
| Brand | YATO |
| Puterea maximă a sursei de lumină | 35 W |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Materialul carcasei | metal ușor |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare | negru |
| Formă | refugiu |
| Dimensiuni | 68x81x92 mm |
| Tip de montare | montat la suprafață (pentru montare pe tavan sau pe perete) |
| Sursa de lumina | Bec GU10 |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP44 |
| Masa | 0.33 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.