




Lampă LED de veghe cu senzor de mișcare și crepuscul, perfectă pentru iluminare automată în dormitoare, holuri sau băi. Oferă 120 lumeni de lumină albă din LED-ul COB de 3W. Trei moduri de funcționare: aprins, automată cu senzor, și oprit. Senzor cu unghi de detectare 120° și timp de întârziere 25-30 secunde. Bază magnetică pentru fixare ușoară pe suprafețe metalice. Alimentare prin 3 baterii AAA, design compact și ușor (67g).
| Tip | LED COB |
| Brand | VOREL |
| Putere | 3 W |
| Fluxul luminos | 120 lm |
| Moduri de iluminare | ON (lumină aprinsă) |
| Material | ABS |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 188x35x25 mm |
| Sursa de lumina | 1 LED |
| Unghi de lucru | 120 ˚ |
| Înălțime de instalare min | 3 m |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 1 |
| Comutator | da |
| Senzor de crepuscul | da |
| Senzor de mișcare | da |
| Unghiul de detectare a senzorului | 120 ˚ |
| Timp de întârziere a senzorului | 25-30 s |
| Alimentare electrică | acumulator |
| Model de baterie | 3x1.5V; AAA |
| Masa | 67 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.