





Lampă de lucru versatilă cu LED COB, perfect pentru ateliere și spații de lucru. Oferă 220 lumeni de iluminare principală și 70 lumeni din funcția lanternă cu 1 LED suplimentar. Construcția din ABS cu abajur transparent garantează durabilitate și vizibilitate optimă.
Caracteristici principale:
| Tip | LED COB |
| Brand | VOREL |
| Putere | 3+1 W |
| Fluxul luminos | 220+70 lm |
| Sursa de lumina | 3+1 LED |
| Material | ABS |
| Material abajur | PVC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 180x55x30 mm |
| Unghi de lucru | 360 ˚ |
| Funcția lanternă | da |
| Comutator | da |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 2 |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Alimentare electrică | acumulator |
| Model de baterie | 3x1.5V; AAA |
| Durata de viata | 25000 h |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.