






Primești un email când produsul revine în stoc:
Lampă LED COB de 5W cu flux luminos de 500 lm, dotată cu 3 moduri de iluminare (100%, 50% și funcție lanternă). Construcția din ABS și metal ușor cu magnet integrat în bază oferă portabilitate și versatilitate. Temperatura de culoare 6500 K și CRI >80 asigură redare precisă a culorilor pentru lucrări de detaliu. Baterie Li-Ion 2600 mAh cu cârlig și unghi de lucru de 180° pentru adaptare la diverse poziții de lucru.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Putere | 5+1 W |
| Fluxul luminos | 500 (100%) |
| Sursa de lumina | 1+1 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | >80 (far) |
| Moduri de iluminare | 3: 100% |
| Material | ABS |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 265x40x40 mm |
| Unghi de lucru | 120 |
| Funcția lanternă | da |
| Comutator | da |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 1 |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2600 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | rețea 230V ~ 50Hz |
| Timp de lucru | 2.5 (100%) |
| Timp de încărcare | 4 h |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Rezistenta mecanica | IK07 |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP54 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.