

Primești un email când produsul revine în stoc:
Arzător profesional alimentat cu gaz butan sau propan-butan dintr-un rezervor de 30 ml cu timp de lucru de 60-90 minute. Aprindere piezo automată și unghi de lucru/cap de 360° asigură utilizare convenabilă în orice poziție. Reglare continuă a puterii flăcării cu blocadă de siguranță și protecție pentru copii. Putere de 0.7 kW cu flacără la 1300°C permite decongelare, încălzire de elemente, deșurubări dificile, contracție de materiale termocontractabile, sudură și lipire termică. Greutate de 246 g cu rezervor gol garantează portabilitate. Avertizări: Utilizați numai în zone bine ventilate. Citiți instrucțiunile înainte de a utiliza. Conectați/schimbați recipientele departe de flacără și public. Purtați ochelari de protecție atunci când lucrați.
| Putere | 0.7 kW |
| Brand | YATO |
| Temperatura flăcării | 1300 ˚C |
| Capacitate rezervor | 30 ml |
| Tipul de gaz de alimentare | gaz de brichetă butan |
| Consumul de gaz | 50 g/h |
| Timp de lucru | 60-90 min |
| Aprindere piezo | da |
| Unghi de lucru | 360 ˚ |
| Unghiul capului | 360 ˚ |
| Reglarea puterii flăcării | da |
| Blocadă | da |
| Protejat pentru copii | da |
| Greutate cu rezervorul gol | 246 g |
| Aplicație | încălzirea diferitelor elemente, de exemplu în timpul asamblarii pieselor bine montate ale mașinilor și dispozitivelor |
| Aplicarea a continuat. | arderea suprafețelor mici din metal sau lemn |
| Aplicarea a continuat. 2 | sudura si lipirea termica |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.