



Primești un email când produsul revine în stoc:
Lampă LED compactă cu acumulator, ideală pentru lucrul în ateliere și spații cu iluminare slabă. Echipată cu 30 LED-uri SMD care produce 120 lumeni la o putere redusă de 2.6 W, temperatura de culoare 6000 K ofă o lumină albă naturală.
| Tip | LED SMD |
| Brand | VOREL |
| Putere | 2.6 W |
| Fluxul luminos | 120 lm |
| Sursa de lumina | 30 LED |
| Temperatura de culoare | 6000 K |
| Material | PVC |
| Material abajur | PVC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 390x55 mm |
| Funcția lanternă | nu |
| Comutator | da |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 1 |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1200 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | rețea 230V ~ 50Hz |
| Timp de lucru | 3 h |
| Timp de încărcare | 4.5 h |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.