
Primești un email când produsul revine în stoc:
Sursă de iluminare robustă și fiabilă pentru ateliere și spații de lucru. Echipată cu suport pentru bec E27 (maximum 60W), cablu de 5 metri cu izolare H05VV-F și cârlig metalic de fixare. Abajurul din policarbonat transparent protejează zona de lucru și permite distribuția uniformă a luminii. Componente din oțel galvanizat asigură durabilitate și rezistență la coroziune. Alimentare 230V, 50Hz, clasa de izolare II.
| Serie | CLASSIC |
| Brand | NO NAME |
| Sursa de lumina | bec E27 |
| Puterea maximă a sursei de lumină | 60 W |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Material | PVC |
| Finisaj de suprafață | zincat galvanizat |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 240x110 mm |
| Funcția lanternă | nu |
| Comutator | nu |
| Magnet | nu |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx0.75 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.