
Primești un email când produsul revine în stoc:
Lampă de atelier profesională cu putere 100 W, funcționează la 230 V, cu sursă de lumină E27. Construcție robust din PVC cu plasă de protecție din oțel, finisaj împudurit cu pulbere. Echipată cu cârlig pentru suspendare, comutator de comandă și cablu de 5 m, izolație clasa II, grad de protecție IP20. Dimensiuni compacte 226×115 mm, alimentare prin cablu de tip H05VV-F 2Gx0.75 mm².
| Serie | PRACTIC |
| Brand | NO NAME |
| Sursa de lumina | bec E27 |
| Puterea maximă a sursei de lumină | 100 W |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Material | PVC |
| Finisaj de suprafață | împăturit cu pulbere |
| Dimensiuni | 226x115 mm |
| Funcția lanternă | nu |
| Comutator | da |
| Magnet | nu |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx0.75 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.