






Lampă de atelier LED COB și POWER LED cu putere de 3+3 W și flux luminos de până la 350 lm. Oferă 4 moduri de iluminare: COB 100%, COB 30%, POWER LED și lumină roșie intermitentă de avertizare. Temperatura de culoare neutră 6000-7000 K și indice CRI ridicat asigură vizibilitate excelentă în spații de lucru. Alimentată de baterie Li-Ion 2000 mAh cu încărcare USB-C, cu cârlig pentru fixare la diverse suprafețe.
| Tip | LED COB |
| Brand | STHOR |
| Putere | 3+3 W |
| Fluxul luminos | 350 (COB 100%) |
| Raza de lucru | 10 (COB) |
| Temperatura de culoare | 6000-7000 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | 65 (COB) |
| Moduri de iluminare | 4: COB 100% |
| Material | ABS |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 215x65x39 mm |
| Funcția lanternă | nu |
| Comutator | da |
| Magnet | nu |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | USB |
| Timp de lucru | 2 (COB) |
| Timp de încărcare | 4 h |
| Lungimea cablului | 30 cm |
| Rezistenta mecanica | IK05 |
| Durata de viata | 100000 h |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 160 g |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.