




Lampă profesională de atelier cu LED COB 10W, producând 1000 lm la 100% și 400 lm la 50% putere. Oferă 2 moduri de iluminare reglabile, cu temperatura de culoare neutră de 6000 K și CRI Ra 68 pentru claritate bună. Dotată cu magnet dublu pe spate și 1 cârlig pentru montare flexibilă în ateliere. Baterie Li-Ion 2000 mAh integrată, întindere de lucru până la 20 m. Corp din nylon și PC rezistent, comutator de control inclusiv.
| Tip | LED COB |
| Brand | STHOR |
| Putere | 10 W |
| Fluxul luminos | 1000 (100%) |
| Raza de lucru | 20 m |
| Temperatura de culoare | 6000 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | 68 |
| Moduri de iluminare | 2: 100% |
| Material | nylon |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 325x70x70 mm |
| Funcția lanternă | nu |
| Comutator | da |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 2 |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | USB |
| Timp de lucru | 3 (100%) |
| Timp de încărcare | 3-4 h |
| Lungimea cablului | 30 cm |
| Rezistenta mecanica | IK05 |
| Durata de viata | 100000 h |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 380 g |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.