
Lamă performantă din oțel carbon #50 întărit la suprafață, cu 4 dinți ascuțiți pentru tăiere eficientă. Diametrul de 250 mm și montare pe ax 25.4 mm se adaptează la majoritatea motocoaselor și trimmere profesionale. Grosimea segmentului de tăiere de 1.4 mm asigură durabilitate și capacitate de lucru la turații până la 10000 rpm. Perfectă pentru tăierea ierbii înalte, buruienilor și tufișurilor.
| RPM max | 10000 min⁻¹ |
| Brand | FLO |
| Material | Oțel carbon #50 |
| Materialul piesei de lucru | otel 1050Mn |
| Finisaj de suprafață | întărit |
| Numărul de dinți | 4 |
| Diametru | 250 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.4 mm |
| Diametru de montare | 25.4 mm |
| Aplicație | pentru tăierea ierbii înalte, buruienilor și tufișurilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.