Lamă de ferăstrău oscilant cu lungime totală de 90 mm, special concepută pentru utilaje multifuncționale. Construcția din bimetal cu acoperire de nitrură de titan asigură o durabilitate ridicată și o performanță optimă în tăierea precisă. Deschiderea rapidă permite schimbarea ușoară și rapidă a lamei.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-82223 |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 34 mm |
| Lungime | 40 mm |
| Lungime totală | 90 mm |
| Material | bimetal |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| Deschidere rapida | da |
| Aplicație | tăiere |
| Compatibil cu(e) | YATO |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.