

Primești un email când produsul revine în stoc:
Lamă pentru drujbă cu lanț de 8 inchi, 33 de dinți, fabricată din oțel 65Mn de înaltă calitate. Compatible cu modelele YT-82836, YT-82837 și lanțurile YT-849479. Ghidajul cu grosime de 0.252 inchi asigură stabilitate și precizie în tăiere. Caracteristici principale:
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru drujba | YT-82836 |
| Brand | YATO |
| Pentru lanturi | YT-849479 |
| Pasul lanțului | 3/8" (9.52 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 33 |
| Lungimea ghidajului | 8" (200 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.252" (6.4 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | M |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 1 |
| Numărul de dinți | 7 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.