

Lamă pentru drujbă cu lanț, pas 3/8″ și lungime ghidaj 10″, cu 40 celule și 7 dinți. Fabricată din oțel 65Mn de calitate, prevăzută cu sistem de ungere automată a lanțului și rulmenți de tip rolă. Montare tip P și 1 niț. Compatibilă cu lanțul YT-849472, garantând performanță și durabilitate în tăieri precise.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru lanturi | YT-849472 |
| Brand | YATO |
| Pasul lanțului | 3/8" (9.52 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.043" (1.1 mm) |
| Numărul de celule | 40 |
| Lungimea ghidajului | 10" (250 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | P |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 1 |
| Numărul de dinți | 7 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.