

Lamă de ghidaj pentru ferăstrău cu lanț, lungime 15″ (380 mm) și 64 dinți, pasul lanțului 0,325″. Fabricată din oțel 65Mn de durabilitate ridicată, cu grosime de 8,2 mm și 4 nituri de fixare. Dotată cu 12 role cu rulment pentru ungere automată a lanțului. Montare tip U, compatibilă cu lanțurile YT-84941 și YT-84963.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru lanturi | YT-84941 |
| Brand | YATO |
| Pasul lanțului | 0.325" (8.25 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.058" (1.5 mm) |
| Numărul de celule | 64 |
| Lungimea ghidajului | 15" (380 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | U |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 4 |
| Numărul de dinți | 12 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.