

Lamă de ghidaj pentru ferăstrău cu lanț, pas 0,325″ (8,25 mm), lungime 18″ (450 mm), cu 72 de celule și 12 dinți. Fabricată din oțel 65Mn cu grosime a ghidajului de 0,322″ și legătură de 0,05″. Prevăzută cu ungere automată a lanțului, 4 nituri și role pentru funcționare ușoară și eficientă. Tip de montare U, compatibilă cu lanțul YT-849452.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru lanturi | YT-849452 |
| Brand | YATO |
| Pasul lanțului | 0.325" (8.25 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 72 |
| Lungimea ghidajului | 18" (450 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | U |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 4 |
| Numărul de dinți | 12 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.