

Lamă bimetal de înaltă performanță cu acoperire din nitrură de titan, concepută pentru debitărea eficientă a metalului și lemnului. Compatibilă cu o gamă largă de unelte oscilante multifuncționale renumite. Deschiderea rapidă facilitează schimbarea ușoară și sigură.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-82220 |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 65 mm |
| Lungime | 40 mm |
| Lungime totală | 90 mm |
| Material | bimetal |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| Deschidere rapida | da |
| Aplicație | tăiere |
| Compatibil cu(e) | YATO |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.