

Primești un email când produsul revine în stoc:
Lamă bimetal cu acoperire de nitrură de titan, ideal pentru debitarea precisă a metalului și lemnului. Cu deschidere rapidă pentru schimbări ușoare, se montează pe uneltele oscillante multifuncționale compatibile cu sistemele YATO, Bosch OIS, Îndemânare, Dremel, Black & Decker și Power Up. Dimensiuni: 90x65mm, lungime utilă 40mm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-82223 |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 65 mm |
| Lungime | 40 mm |
| Lungime totală | 90 mm |
| Material | bimetal |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| Deschidere rapida | da |
| Aplicație | tăiere |
| Compatibil cu(e) | YATO |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.