

Kit complet de 5 piese pentru vopsit și finisare profesională cu accesorii versatile: 2 pistoale de pulverizare, pistol de suflat, pistol de ulei și pistol pentru umflat anvelope, plus furtun spiralat de 5 m. Debit aer necesar 450 l/min, diametru duză 1.5 mm și capacitate rezervor până la 0.95 l. Adecvat pentru vopsire fină, curățare și alte aplicații pneumatice.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Presiunea aerului max | 0.4 |
| Brand | VOREL |
| Presiunea de lucru | 0.4 MPa |
| Debitul de aer necesar | 450 l/min |
| Diametrul duzei | 1.5 mm |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Capacitate rezervor | 0.68 |
| Lungimea furtunului | 5 m |
| Presiunea sonoră | 87.0 ± 3.0 |
| Putere acustică | 98.0 ± 3.0 |
| Vibrații | <2.5 m/s² |
| Masa | 0.64 |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Setați conținutul | pistol de pulverizare x2 (81618) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.