

Primești un email când produsul revine în stoc:
Set complet de 5 piese pentru aplicații profesionale de vopsire și pneumatice. Include pistol de pulverizare, pistol de suflat, pistol de ulei și pistol pentru umflat anvelope, plus furtun spiralat de 5 metri. Funcționează la presiune de lucru de 0,4 MPa cu debit de aer necesar de 450 l/min. Duzele și componentele sunt optimizate pentru finisaje precise și eficiente.
| Presiunea aerului max | 0.4 |
| Brand | VOREL |
| Presiunea de lucru | 0.4 MPa |
| Debitul de aer necesar | 450 l/min |
| Diametrul duzei | 1.5 mm |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Capacitate rezervor | 1 |
| Lungimea furtunului | 5 m |
| Presiunea sonoră | 81.0 ± 3.0 |
| Putere acustică | 92.0 ± 3.0 |
| Vibrații | <2.5 m/s² |
| Masa | 0.74 |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Setați conținutul | pistol de pulverizare 81617 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.