













Jachetă fleece cu glugă din seria SARNA, mărimi S (164-172 cm). Confecționată din 100% poliester cu greutate de 300 g/m², oferă confort și protecție termică în sezonul rece. Dotată cu 5 buzunare (3 externe și 2 interne), fermoar și welt de reglare pentru o uzură comodă la locul de muncă.
| Serie | SARNA |
| Brand | YATO |
| Categoria de protectie | I |
| Mărimea | S |
| Creştere | 164-172 cm |
| Circumferința pieptului | 86-94 cm |
| Culoare | verde și negru |
| Material | 100% poliester |
| Greutate | 300 g/m² |
| Tip de închidere | fermoar |
| Numar de buzunare | 5: 3 externe |
| Welt | da |
| reflectorizant | nu |
| Orificii de ventilație | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.