










Jachetă softshell din seria STRATUS, mărimea L, cu protecție profesională de categorie I. Confecționată din 96% poliester și 4% spandex cu TPU laminat, oferind impermeabilitate de 8000 mm și respirabilitate de 3000 MVP. Greutate optimă de 320 g/m² cu fermoar impermeabil și 3 buzunare externe cu îmbinări welt. Culoare albastru-gri, ideală pentru șantier și medii de lucru exigente. Pentru înălțimi 180-188 cm și circumferință piept 102-110 cm.
| Serie | STRATUS |
| Brand | YATO |
| Categoria de protectie | I |
| Mărimea | L |
| Creştere | 180-188 cm |
| Circumferința pieptului | 102-110 cm |
| Culoare | albastru-gri |
| Material | 96% poliester |
| Greutate | 320 g/m² |
| Impermeabil | 8000 mm |
| Respirabilitate | 3000 MVP |
| Tip de închidere | fermoar impermeabil |
| Numar de buzunare | 3 extern |
| Welt | da |
| reflectorizant | nu |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.