





Primești un email când produsul revine în stoc:
Invertor de tensiune profesional 12V/230V cu putere nominală 1000W și putere de vârf 2000W, pentru alimentarea echipamentelor electrice în vehicule sau sisteme cu baterii. Generează undă sinusoidală pură cu eficiență ≥85%, tensiune stabilizată 230±10% și frecvență 50Hz. Include două porturi USB (tip A și tip C) pentru încărcare dispozitive. Protecții integrate: suprasarcină, oprire automată la baterie scăzută, izolare electrică clasa I.
| Putere | 1000 W |
| Brand | YATO |
| Putere de vârf | 2000 W |
| Tensiune de intrare | 12 V d.c. |
| Tensiunea de intrare de operare | 11-15 V d.c. |
| Tensiune de ieșire | 230 V a.c. |
| Tensiunea de ieșire de funcționare | 230 ± 10% V a.c. |
| Frecvența de ieșire | 50 Hz |
| Tensiunea de ieșire a portului USB | 5 (tip A) |
| Curent de ieșire maxim al portului USB | 2.1 (tip A) |
| Consum de curent fără sarcină | <1.1 A |
| Tensiune de intrare pentru oprirea convertorului | 9.5 ± 0.3 V d.c. |
| Suprasarcină tensiune de intrare | 16 ± 0.3 V d.c. |
| Suprasarcină de putere | 1100-1250 W |
| Tensiune de alarmă a bateriei scăzută | 10.5 ± 0.3 V d.c. |
| Caracteristicile semnalului de ieșire | undă sinusoidală pură |
| Eficienţă | ≥85 % |
| Siguranță | 35A x4 |
| Temperatura de functionare | -15 ~ +25 ˚C |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 3.56 kg |
| Aplicație | pentru alimentarea dispozitivelor electrice care necesită tensiune alternativă de 230 V de la baterii și instalații auto cu tensiune continuă de 12 V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.