




Primești un email când produsul revine în stoc:
Încălzitor portabil alimentat cu gaz G30/G31, cu putere termică de 30 kW și flux de aer de 650 m³/h, ideal pentru șantiere și spații mari. Echipat cu aprindere piezo pentru pornire ușoară și protecție automată la supraîncălzire (75°C). Carcasă compactă (460x230x360 mm) cu greutate de 7.6 kg și grad de protecție IPX4. Furtun de 1.5 m și cablu de 1.2 m incluse. Clasificare: Tip A3, Categoria I3B/P și I3P, Clasa de izolare I.
| Putere termică | 30 kW |
| Brand | YATO |
| Presiunea gazului de alimentare | 70 MPa |
| Flux de aer | 650 m³/h |
| Suprafata de incalzire max | 300 m² |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Puterea motorului | 70 W |
| Consumul de combustibil | 2.18 kg/h |
| Tipul de gaz de alimentare | G30/G31 |
| Aprindere piezo | da |
| Protecție la supraîncălzire | 75˚C |
| Dimensiuni | 460x230x360 mm |
| Diametrul duzei | 1.28 mm |
| Lungimea furtunului | 1.5 m |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Tipul aparatului pe gaz | A3 |
| Categoria aparatului pe gaz | I3B/P / I3P |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Masa | 7.6 kg |
| Aplicație | pentru incalzirea spatiilor publice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.