






Primești un email când produsul revine în stoc:
Grătar portabil cu cărbuni, dimensiuni 106x44x82 cm, suprafață de gătit 53×33 cm din oțel de 3 mm. Echipat cu două roți pentru transport ușor și raft suplimentar pentru accesorii. Construcția solidă cu foaie de 0,8 mm, finisaj vopsit cu pulbere neagră și înălțime a focarului de 65 cm asigură o distribuție uniformă a căldurii. Ideal pentru grătar în aer liber, acasă sau în eventuri.
| Tip | carbon |
| Brand | LUND |
| Gest | portabil |
| Dimensiune | grătare mici |
| Dimensiuni | 106x44x82 cm |
| Dimensiunea rețelei de încălzire | 45x8 cm |
| Dimensiunea grătarului | 53x33 cm |
| Grosimea grătarului | 3 mm |
| Înălțimea focarului | 65 cm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | oţel |
| Finisaj de suprafață | împăturit cu pulbere |
| Material grătar | oţel |
| Finisare grătar | tonal |
| Finisarea șemineului | corespondență |
| Formă | rectangular |
| Culoare | negru |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 2 |
| lumină | nu |
| Raft | da |
| Acoperiș | nu |
| Un obturator pentru reglarea circulației aerului | nu |
| Termometru | nu |
| Afumătoare | nu |
| Coș de fum | nu |
| Reglarea înălțimii grătarului | da |
| Grila de incalzire | da |
| Cenuşar | nu |
| Masa | 6.9 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.