
Grătar BBQ portabil cu afumătoare și termometru integrat, din oțel vopsit cu pulbere pe negru. Dimensiuni generoase (104x58x112 cm) cu suprafață de gătit de 60×30 cm din oțel inoxidabil. Focar cu înălțime de 79 cm și tablă de 0.8 mm asigură o distribuție uniformă a căldurii. Echipat cu 2 roți pentru transport ușor, 3 mânere din lemn, raft de depozitare, colică de ventilație și iluminare incorporată pentru gatit la orice oră. Perfect pentru grătare pe cărbuni în aer liber.
| Tip | carbon |
| Brand | LUND |
| Gest | portabil |
| Dimensiune | gratare medii |
| Dimensiuni | 104x58x112 cm |
| Dimensiunea grătarului | 60x30 cm |
| Înălțimea focarului | 79 cm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | oţel |
| Finisaj de suprafață | împăturit cu pulbere |
| Material grătar | oţel inoxidabil |
| Finisare grătar | tonal |
| Finisarea șemineului | corespondență |
| Material de mâner | lemn |
| Formă | cilindric |
| Culoare | negru |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 2 |
| lumină | da |
| Număr de mânere | 3 |
| Raft | da |
| Acoperiș | da |
| Un obturator pentru reglarea circulației aerului | da |
| Termometru | da |
| Afumătoare | da |
| Coș de fum | da |
| Reglarea înălțimii grătarului | nu |
| Grila de incalzire | nu |
| Cenuşar | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.