




Primești un email când produsul revine în stoc:
Grătarul oferă o suprafață de coacere de 74×39 cm cu grilă din oțel inoxidabil, montată pe un corp din oțel cu finisaj negru. Structura portabilă de 114×43.5×91 cm dispune de 2 roți pentru transport ușor și 2 mânere ergonomice. Poate fi reglat la 3 înălțimi diferite (78, 82 sau 89 cm) pentru confort maxim în timpul grătarului.
| Tip | carbon |
| Brand | LUND |
| Gest | portabil |
| Dimensiune | gratare medii |
| Dimensiuni | 114x43.5x91 cm |
| Dimensiunea grătarului | 74x39 cm |
| Grosimea grătarului | 3 mm |
| Înălțimea focarului | 78 |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | oţel |
| Finisaj de suprafață | împăturit cu pulbere |
| Material grătar | oţel inoxidabil |
| Finisare grătar | tonal |
| Finisarea șemineului | corespondență |
| Material de mâner | oţel |
| Formă | rectangular |
| Culoare | negru |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 2 |
| lumină | da |
| Număr de mânere | 2 |
| Raft | da |
| Acoperiș | nu |
| Un obturator pentru reglarea circulației aerului | nu |
| Termometru | nu |
| Afumătoare | nu |
| Coș de fum | nu |
| Reglarea înălțimii grătarului | da (3 etape) |
| Grila de incalzire | nu |
| Cenuşar | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.