




Primești un email când produsul revine în stoc:
Gletieră lungă de 1200 mm cu lamă din oțel inoxidabil 201, concepută pentru finisarea precisă a suprafețelor mari. Flexibilitatea larbetei permite o distribuție uniformă a materialelor de umplere pe pereți și tavane. Lamă înlocuibilă cu grosime de 0,3 mm și mâner ergonomic din PVC asigură confort și control în aplicații uscate și umede. Grosimea redusă permite nivelare fără marcarea suprafeței.
| Lățimea de lucru | 1200 mm |
| Brand | VOREL |
| Înălțimea piesei de lucru | 110 mm |
| Grosimea piesei de lucru | 0.3 mm |
| Materialul piesei de lucru | otel inoxidabil 201 |
| Material de manevrare | PVC |
| Flexibil | da |
| Lamă înlocuibilă | da |
| Aplicație | pentru umplerea precisă a suprafețelor pereților și tavanului folosind atât metode uscate, cât și umede |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.