

Ghidaj lanț pentru drujbă, compatibil cu modelele YT-84948 și YT-84960, cu lungime de 10″ (250 mm). Fabricat din oțel 65Mn de înaltă rezistență, dispune de 40 celule și 9 dinți pentru o ghidare sigură a lanțului 3/8″. Echipat cu rulment cu rolă și ungere automată a lanțului, care prelungește durata de viață și asigură performanțe optime în lucru.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru lanturi | YT-84948 |
| Brand | YATO |
| Pasul lanțului | 3/8" (9.52 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 40 |
| Lungimea ghidajului | 10" (250 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | P |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 4 |
| Numărul de dinți | 9 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.