

| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 1 buc |
| Diametru găurire | 11 |
| Lungime | 80 |
| Se folosește pentru | CNC + Adapter - FZP II T |
| Diametru tijă | 8 |
| Lungime ambalaj | 8.7 cm |
| Lățime ambalaj | 1.8 cm |
| Înălțime ambalaj | 1.8 cm |
| Greutate ambalaj | 0.104 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.