



Furtun tehnic din PVC cu diametru interior de 19 mm și lungime de 25 m, cu pereți de 2 mm grosime. Rezistă la alcool, solvenți și agenți chimici, menținând integritate la temperaturi între -20 și +60°C. Protejat împotriva radiației UV și adaptat pentru transfer de aer și lichide. Versatil pentru auto, agricultură, grădinărit, acvaristică și protecție cabluri electrice.
| Rezistenta la alcool | da |
| Brand | VOREL |
| Aplicație | auto |
| Rezistenta chimica | da |
| Diametrul interior | 19 mm |
| Lungime | 25 m |
| Material | PVC |
| Rezistență la solvenți | da |
| Rezistenta la temperatura | -20 ~ +60 ˚C |
| Rezistenta la radiatiile UV | da |
| Grosimea peretelui | 2 mm |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.