



Furtun tehnic PVC de 18 mm diametru interior și 25 metri lungime, cu pereți de 2 mm grosime. Rezistent la alcool, solventi și radiații UV, cu interval de temperatură -20 ~ +60°C. Potrivit pentru automobile, agricultură, grădinărit, acvaristică și transferul aerului/lichidelor. Utilizabil și ca protecție pentru margini ascuțite și cabluri electrice. Material flexibil și durabil pentru aplicații diverse în medii exigente.
| Rezistenta la alcool | da |
| Brand | VOREL |
| Aplicație | auto |
| Rezistenta chimica | da |
| Diametrul interior | 18 mm |
| Lungime | 25 m |
| Material | PVC |
| Rezistență la solvenți | da |
| Rezistenta la temperatura | -20 ~ +60 ˚C |
| Rezistenta la radiatiile UV | da |
| Grosimea peretelui | 2 mm |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.