



Furtun versatil din PVC cu diametru interior de 14mm, ideal pentru aplicații în auto, agricultură, grădinărit și acvaristică. Cu o lungime de 25 metri și pereți de 2mm grosime, asigură durabilitate și flexibilitate în diverse condiții. Rezistent la alcool, solvenți și radiații UV, cu capacitate de lucru între -20°C și +60°C. Potrivit pentru transferul aerului și lichidelor, protecția cablurilor și marginilor ascuțite.
| Rezistenta la alcool | da |
| Brand | VOREL |
| Aplicație | auto |
| Rezistenta chimica | da |
| Diametrul interior | 14 mm |
| Lungime | 25 m |
| Material | PVC |
| Rezistență la solvenți | da |
| Rezistenta la temperatura | -20 ~ +60 ˚C |
| Rezistenta la radiatiile UV | da |
| Grosimea peretelui | 2 mm |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.