

Primești un email când produsul revine în stoc:
Furtun tehnic din PVC de înaltă calitate, cu lungime totală de 50 m și diametru interior de 6 mm. Grosimea peretelui de 2,5 mm asigură durabilitate și rezistență la o presiune de lucru de 1 MPa și la rupere de 4 MPa. Material ranforsat cu rezistență la tracțiune, radiații UV, umiditate, variații de temperatură și atacuri chimice. Ideal pentru sisteme pneumatice profesionale în medii industriale și de șantier.
| Lungime | 50 m |
| Brand | VOREL |
| Grosimea peretelui | 2.5 mm |
| Diametrul interior | 6 mm |
| Presiune maximă de lucru | 1 MPa |
| Presiune de spargere | 4 MPa |
| ATM | 10/40 |
| Material | PVC |
| Rezistență la tracțiune | da |
| Rezistenta la radiatiile UV | da |
| Rezistenta la umiditate | da |
| Rezistenta la temperatura | da |
| Rezistenta chimica | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.