







Set complet de irigare cu furtun de 15 metri și diametru 1/2″, echipat cu sistem de bobinare automată pentru depozitare convenabilă. Construcția din ABS, PVC, PP și POM asigură durabilitate și rezistență la temperaturi între -10 și +50°C. Include furtun de ghidare 2m, retractor automat, ancore de fixare, cuplă cu eliberare rapidă și aspersor drept, oferind o soluție completă pentru grădină.
| Lungime | 15 m |
| Brand | YATO |
| Diametru | 1/2" (12.7 mm) |
| Material | ABS |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +50 ˚C |
| Rebobinare automată a furtunului | da |
| Setați conținutul | furtun de grădină 1/2" (12,7 mm), 15 m |
| Conținutul setului cont. | Racord de robinet G1/2 (F) și G3/4 (F) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.